Samorządowe Przedszkole "Leśne Zacisze" w Piotrowicach

Utworzono dnia 30.08.2021

Drodzy Rodzice

1-szego września zaczynamy rok przedszkolny. Bardzo proszę, o przyprowadzanie dzieci według godzin zadeklarowanych we wnioskach oraz w deklaracjach o kontynuacji edukacji przedszkolnej.

Dzieci przyprowadzamy do przedszkola do godziny 8.30 i sprowadzamy je do szatni. Dzieci, które uczęszczały już do przedszkola same mogą iść na sale przedszkolne, w wyjątkowych sytuacjach podczas pierwszych dni mogą towarzyszyć im osoby przyprowadzające.

Dzieci, które przyjdą do przedszkola po raz pierwszy, są odprowadzane przez rodziców do swoich sal.

W dalszym ciągu obowiązują nas obostrzenia. Osoby przyprowadzające dzieci są proszone przed wejściem do przedszkola o dezynfekcję rąk, założenie maseczki ochronnej oraz o zachowanie dystansu społecznego. Dzieci do przedszkola nie przynoszą żadnych zabawek, plecaczków, przytulanek.

Do przedszkola przyprowadzamy tylko i wyłącznie dzieci zdrowe, bez żadnych objawów infekcji. Temperatura będzie mierzona tylko w uzasadnionych przypadkach, nie będzie obligatoryjnie mierzona przy wejściu do przedszkola.

Bardzo proszę, aby dzieci w szatni miały na zmianę bieliznę, rajstopy, skarpetki, koszulkę, spodnie bądź getry.

Na sale przedszkolne do swoich półeczek dzieci przynoszą tylko chusteczki higieniczne, kubeczek na wodę do picia {podpisany} oraz kredki. Resztę rzeczy z tak zwanej wyprawki omówią sobie państwo z wychowawcami na zebraniu organizacyjnym, które odbędzie się 08.09.2021r. tj środa. O dokładniej godzinie poinformuję państwa w najbliższym czasie. Na zebraniu organizacyjnym dostaną też państwo wszystkie dokumenty.

Na parterze swoją salę mają Jagódki oraz Poziomki, a na piętrze Truskawki i Ananasy

Serdecznie zapraszamy :))))

K. Bartel