Samorządowe Przedszkole "Leśne Zacisze" w Piotrowicach

Utworzono dnia 12.04.2024

W ostatnim czasie w naszym przedszkolu miały miejsce ciekawe wydarzenia :)

Zaraz po świętach gościliśmy dobrze już znany dzieciom i lubiany przez nie Teatr Kokon z Krakowa. Tym razem dzieci obejrzały spektakl pt. "Wyobraźnia". Dzieci dowiedziały się z niego jak ważne jest czytanie, fantazjowanie, wyobrażanie sobie pewnych zdarzeń i historii. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu i jak zawsze były bardzo kulturalne.

W ostatni podziałek obchodziliśmy Dzień Sportu. Dzieciaki z wielkim zapałem, siłą i uśmiechem brały udział we wszystkich zadaniach sportowych, które przygotowały dla nich ich wychowawczynie. Uczyliśmy się wygrywać, przegrywać i oswajać i nazwywać uczucia, jakie nam wtedy towarzyszą. Dzieci uczyły się jak bardzo ważny dla naszego prawidłowego rozwoju jest ruch oraz zdrowie odżywianie.

Ostatnim wydarzeniem, które chcę tutaj wspomnieć jest wycieczka ciuchcią do Ranczo w Osieku. Mimo pochmurnej pogody dzieci z radością, zaciekawieniem i zainteresowaniem uczestniczyły w warsztatach przygotowanych w Ranczo, karmiły zwierzątka tam zamieszkujące, dowiedziały się o ich trybie życia. Dzieci z wycieczki wróciły bardzo zadowolenie i pełne wrażeń.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z tychże wydarzeń

Z wyrazami szacunku, Katarzyna Bartel

GALERIE: